Zajęcia dla mam i nie tylko Fitness

Moje zajęcia to profesjonalny fitness dla każdego, na którym staram się przekazać moją wiedzę i pasję do ćwiczeń fizycznych.

Zapraszam do zapoznania się z proponowanymi przeze mnie formami ćwiczeń:


Chcesz poczuć się lepiej? Wysmuklić ciało? Pozbyć się bólu pleców? Pilates to trening dla Ciebie.

Szukasz kolejnych form ćwiczeń, które pozwolą Ci dbać o zdrowy kręgosłup, silny brzuch, smukłe uda? Fitball to idealny trening dla Ciebie.

Chcesz posiadać jędrne i wyrzeźbione ciało? Lubisz ćwiczenia z obciążeniem? Jesteś osobą, która zaczyna swoją przygodę z fitnessem? Body Shape to trening dla Ciebie.

Pilates Brzeg

Pilates

Forma aktywności ruchowej odpowiednia dla wszystkich niezależnie od wieku i poziomu wytrenowania. Wzmacnia przede wszystkim mięśnie głębokie, które poprawiają nie tylko wygląd naszego brzucha, ale całego ciała. Pilates przyczynia się do odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy oraz uelastycznienia mięśni i ogólnej poprawy zdrowia.

Fitball Brzeg

Fitball

Wspaniały trening ogólnorozwojowy, polecany dla wszystkich. Prowadzony na piłkach o różnej wielkości. Piłka to jeden z lepszych przyborów do treningu funkcjonalnego, podczas którego wzmacniamy mięśnie posturalne ciała, jednocześnie poprawiając równowagę. Ćwiczenia wzmacniają całe ciało i pomagają w odciążeniu kręgosłupa.

Body Shape Brzeg

Body Shape

Są to zajęcia wzmacniające, których celem jest rzeźbienie sylwetki poprzez angażowanie wszystkich partii mięśniowych. To trening ogólnorozwojowy łączący rozgrzewkę cardio i ćwiczenia modelujące z wykorzystaniem różnych przyborów (np. hantle). Dzięci treningowi Body Shape kształtujemy wytrzymałość, wzmacniamy mięśnie, rzeźbimy ciało i poprawiamy sprawność układu sercowo-naczyniowego.


Zajęcia Pilates

ul. Ofiar Katynia (Medyk)
Czwartek godzina 19.00

Zajęcia Fitball

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Poniedziałak godzina 19.00

Zajęcia Body Shape

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Środa godzina 19.00


Nie czekaj, dołącz do grupy i zobacz jakie to proste!